Butik Hotel 48340 Fethiye/Muğla, Türkiye
Posted on 11 Nisan 2016 / 1750
Opening Hours
  • 7/24

Ölüdeniz Otelleri

Havaların ısınması ve yaz aylarının yaklaşması ile insanlar tatil arayışı içine girdiler. Bütün bir sene çalışanlar ve artık tatili hak ettiğini düşünenler için harika haberlerimiz var..! Ege bölgesinde bulunan harika doğa yapısı ve muhteşem güzellikleri bulunan şirin mi şirin bir ilçe olan Fethiye’de muhteşem bir tatil yapmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise sizlere harika bir fırsatımız var. Fethiye’nin kalbinde kaliteli, ucuz ve şirin bir tatil yapmak isteyenler için Butik Otel hizmet vermektedir.
Butik Otel; Fethiye’nin kalbinde bulunan, ilçenin her noktasına kolayca ulaşılabilir bir noktadadır. Butik Otel denize sadece 3 km. uzaklıkta bulunur ve kendi içerisinde oldukça kaliteli ve geniş havuzu yer almaktadır. İsteyenler kolayca ve hızlı bir şekilde denize gidebilir isteyenler ise otelde kalıp havuzun tadını çıkarabilirler.  Butik Otel açık büfesi ve leziz Ege yemekleri ile de çoğu kişinin ilk tercih ettiği otellerden birisidir. Şirin ve rahat odaları, uygun fiyatları ve doğanın göbeğinde olan bu muhteşem oteli sizlerde oldukça beğeneceksiniz.
Erken rezervasyon yapmak çoğu zaman tatillerimizi daha ucuza yapmamıza olanak sağlar. Eğer erken rezervasyon yapmadıysanız kesinlikle üzülmeyin.  Butik Otel sayesinde erken rezervasyon yapmamış olsanız bile tatiliniz ucuz bir hale gelecektir. Böylelikle sizlerde rahatlıkla tatil yapmanın keyfine varıp, fiyatları düşünmeden koca bir senenin stresini üzerinizden atabilirsiniz.

GCR Tur
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a review
Criteria 1: Criteria 2: Criteria 3:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Listings