Villas Ölüdeniz, 48340 Ölüdeniz/Fethiye/Muğla, Türkiye
Posted on 11 Nisan 2016 / 886
Opening Hours
  • 7/24

Ölüdeniz Otelleri

Villas, Ölüdeniz Fethiye’de bulunmakta olan turistik bir konaklama yeridir. Ölüdeniz’de bulunmakta olan Ölüdeniz Plajı’na oldukça yakın ve sadece 3 kilometrelik mesafesi bulunmaktadır. Villa konaklaması hizmeti veren  Villas, konaklama hizmetlerinin yanında birçok imkanları da beraberinde getirmektedir. Ayrıca Kelebekler Vadisine 17 dakikalık sürüş mesafesinde olan Villas özel açık yüzme havuzuna sahiptir. Villalarda bulunmakta olan üç adet yatak odası, bir adet oturma odası, tüm bileşen, araç ve gereçleri bulunduran bir adet mutfağa ve aynı zamanda üç adet de banyoya sahip olan Villas hizmetlerine gün geçtikçe daha da artan kalitesiyle devam etmektedir.
Villalarda bir diğer avantaj olarak söylenebilecek faktör ise açık yüzme havuzunuza bakmakta olan bir adet teras ve balkon olmasıdır. Villaların orijinalliği bozulmaması amaç edinildiği için terasta kalmak isteyen kişiler için de bir takım objeler bulunmaktadır. Ayrıca villalarda sıcak bir ortam sağlayabilmek amacıyla her villanın kendine ait birer adet şömine ve şömineye bağlı sistemleri çalışır durumda bulunmaktadır.
Villas’ın diğer özelliklerinden bahis edecek olduğumuzda ise villaların aile için hazırlanmış olduğu ilk olarak dikkat çekmektedir. Villalarda son model ve modern olarak hazırlanmış mobilyalar bulunmakta ve güvenlik sistemleri ile tüm gün güvenliği sağlanmaktadır. Ayrıca gerek sağlığınız gerek güvenliğiniz için alınmakta olan bir diğer çalışma ise kullanılan tüm ürünlerin bir takım kalite standartları tarafından onaylanmış olmasıdır.

GCR Tur
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a review
Criteria 1: Criteria 2: Criteria 3:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Listings