Apart Ölüdeniz, 48340 Ölüdeniz/Fethiye/Muğla, Türkiye
Posted on 11 Nisan 2016 / 1658
Opening Hours
  • 7/24

Apart, Ölüdeniz’e 5 dakika uzaklıkta bulunmakta ve Babadağ tarafında bulunan bir oteldir. Otelde genel olarak yamaç paraşütü yapmak isteyen çılgın ve adrenalin kişiler barınmak isteseler de birçok yerli ve yabancı turist tarafından gerek konforu gerekse hizmeti sayesinde rağbet görmektedir. Birçok eğlence ve yaşam merkezine yakın olan otel Hisar önü eğlence yerine de 850 metre uzaklığında olmaktadır. Yürüyerek bu noktaya ulaşmak isteyen kişiler ise 5 dakika yürüyüş yaparak kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler. Tesiste bir insanın günlük yaşamında ihtiyacının olduğu tüm araç ve gereçler bulunmak ile birlikte bu araç ve gereçleri kullanan personel de hizmet sağlamaktadır. Odalarda birçok hizmetin yanında oturma grupları, televizyon ve diğer araç gereçleri barındıran gibi tüm hazır mobilyalar da bulunmaktadır.
Tesisin yakınında bulunan sahil üzerinde birçok yemek ve içecek hizmeti sağlayan kurum bulunmaktadır. Otel sakinleri ister buralardan hazır olarak besin alabilir dilerse de tüm yeni sistemleri içerisinde barındıran mutfaklarında kendileri yiyeceklerini hazırlayabilirler. Birçok detaylı hizmetin bulunduğu tesisteki başlıca hizmetler arasında otopark, bar, kafe, bahçe, TV ünitesi, çamaşırhane, emanet bölümü, internet, doktor, araç kiralama, havalimanı transferi ve jakuzi gibi birçok modern hizmet bulunmaktadır.
Tesiste bulunmakta olan bu özelliklerin yanı sıra odaların da kendi içerisinde barındırmış olduğu birçok hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetler ve araçlar arasında balkon, banyo, buzdolabı, elbise dolabı, ocak, oda temizlik servisi, televizyon, uydu hizmetleri ve fön makinesine kadar detaylı olarak düşünülmüş bir yapı sizi bekliyor olacaktır.

GCR Tur
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a review
Criteria 1: Criteria 2: Criteria 3:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Listings